|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Мультикомпресійна гвинтівка (накачується підствольним важелем) здатна стріляти сталевими кульками ВВ, так і свинцевими кульками. Сталевий нарізний ствол дозволяє вести стрільбу з високою точністю. Перезарядка болтового типу. Гвинтівка має 5-зарядний магазин для свинцевих кульок і резервуар на 350 кульок ВВ.
| Виробник: | Crosman |
|---|---|
| Калібр: | 4,5 мм |
| Початкова швидкість : | 200 м/с |
| Вага,кг: | 1,61 кг |
| Загальна довжина: | 863 мм |
| Ємність магазину: | 5 |
| Матеріал ложа: | пластик |
| Тип пневматики: | Мультикомпресійна |
| Тип боєприпасів: | Кульки і свинцеві кулі |
| Запобіжник: | Є |