|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Складний стілець стільця BO-CAMP Голова Сірий (1267212)
Артикул
DAS301450
Немає в наявності
3 172 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вес в упаковке, кг | 2.4 |
|---|---|
| Размеры сидения | 50х36 см |
| Максимальная нагрузка, кг. | 120 |
| Колір | Серый |
| Высота сидения | 45 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Материал конструкции | Полиэстер |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Вес (кг) | 2.3 |
| Размеры | 510х620х810 мм |
| Комплектация | Кресло; |
| Вид | Кресла |
| Страна производитель | Голландия |
| Материал каркаса | алюминий |
| Габариты упаковки | 800х500х100 мм |
| Страна регистрации бренда | Нидерланды |
| Назначение | Кемпинговые, Рыбная ловля, Сад огород |
| Гарантія | 24 мес. |