|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Складний стілець Bo-Copa Rio Comfort XXL Graphite (1211961)
Артикул
DAS301463
В наявності
2 698 грн
3 372 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Страна регистрации бренда | Нидерланды |
|---|---|
| Назначение | Кемпинговые, Рыбная ловля, Сад огород |
| Гарантія | 24 мес. |
| Вес в упаковке, кг | 2.6 |
| Размеры сидения | 48х44 см |
| Максимальная нагрузка, кг. | 120 |
| Колір | Серый |
| Высота сидения | 46 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Материал конструкции | Полиэстер |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Вес (кг) | 2.5 |
| Размеры | 670х580х1000 мм |
| Комплектация | Кресло; |
| Вид | Кресла |
| Страна производитель | Голландия |
| Материал каркаса | алюминий |
| Габариты упаковки | 760х590х80 мм |