|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
−29%
Складний стілець BO-CAMP Риболовецький стілець компактний чорний (1204580)
Артикул
DAS301535
В наявності
750 грн
1 050 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вид | Стулья |
|---|---|
| Страна производитель | Голландия |
| Материал каркаса | Сталь |
| Габариты упаковки | 220х180х30 мм |
| Страна регистрации бренда | Нидерланды |
| Назначение | Туризм, Рыбная ловля, Кемпинговые, Для треккинга, Сад огород |
| Гарантія | 24 мес. |
| Вес в упаковке, кг | 0.65 |
| Размеры сидения | 29х17.5 см |
| Максимальная нагрузка, кг. | 100 |
| Высота сидения | 29 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Материал конструкции | Полиэстер |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Вес (кг) | 0.6 |
| Размеры | 290х290х175 мм |
| Комплектация | Стул; |