|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Складний стілець Bo-Camp Flat Blue (1204684)
Артикул
DAS301390
Немає в наявності
1 714 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Страна-производитель товара | Китай |
|---|---|
| Материал конструкции | Текстилен |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Вес (кг) | 3.5 |
| Размеры | 850х560х910 мм |
| Комплектация | Кресло; |
| Вид | Кресла |
| Страна производитель | Голландия |
| Материал каркаса | Сталь |
| Габариты упаковки | 1250х520х40 мм |
| Страна регистрации бренда | Нидерланды |
| Назначение | Кемпинговые, Пляжные |
| Гарантія | 24 мес. |
| Вес в упаковке, кг | 3.6 |
| Размеры сидения | 48х41 см |
| Максимальная нагрузка, кг. | 100 |
| Колір | Синий |
| Высота сидения | 36-44 см |