|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Розкладний стілець Bo-Camp Deluxe Extra Compact антрацит (1204749)
Артикул
DAS301461
Немає в наявності
3 594 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Колір | Серый |
|---|---|
| Высота сидения | 45 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Материал конструкции | Полиэстер |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Вес (кг) | 3.4 |
| Размеры | 540х650х950 мм |
| Комплектация | Кресло; Чехол с ручкой; |
| Вид | Кресла |
| Страна производитель | Голландия |
| Материал каркаса | Сталь |
| Габариты упаковки | 700х170х170 мм |
| Страна регистрации бренда | Нидерланды |
| Назначение | Кемпинговые, Рыбная ловля, Сад огород |
| Гарантія | 24 мес. |
| Вес в упаковке, кг | 3.6 |
| Размеры сидения | 67х40 см |
| Максимальная нагрузка, кг. | 120 |